Pomagam i obserwuję.

1.Dołączam do Twojego zespołu jako inżynier oprogramowania na okres od 1 do 6 miesięcy. Jednak działam trochę jako tajny agent.

2.Pracuję przy Twoich projektach tak jak każdy inny. Pozwala mi to poznać podejście do tworzenia oprogramowania i zarządzania w Twojej firmie.

3.Pracuję razem z Twoimi ludźmi. Pozwala mi to sprawdzić ich wiedzę techniczną oraz umiejętności miękkie. Obserwuję też, jak zespół funkcjonuje jako całość.

Usprawniam i szkolę.

4.Regularnie dzielę się z Tobą moimi obserwacjami. Razem wprowadzamy usprawnienia od razu albo przygotowujemy plan na przyszłość. Twoje zaangażowanie jest bardzo ważne.

5.Szkolę Twoich pracowników, aby byli w stanie rozwiązywać problemy samodzielnie. Silny i zmotywowany zespół jest podstawą sukcesu Twojej firmy.

6.Zostawiam Cię z silniejszym zespołem, zdefiniowanymi praktykami i oprogramowaniem w lepszej kondycji.


author picture
Nazywam się Krzysiek Urbas i pomagam firmom budować aplikacje internetowe. Oferuję pomoc w wielu różnych obszarach rozwoju oprogramowania i produktu, także zarządzania oraz kierowania i budowania zespołu. Mam ponad 9 lat doświadczenia zawodowego. Pracowałem już z ponad 10 firmami i startup'ami w różnych rozmiarach. W czym mogę Ci pomóc? Napisz do mnie!